• Ciemna strona Księżyca

Kategoria wiekowa 18+. E-book. Gatunek: erotyka, kryminał. Książka w wersji elektronicznej. W cenie trzy pliki do pobrania - w formacie PDF, MOBI i EPUB. Liczba stron w drukowalnym formacie pdf: 514 przy rozmiarze A5. Ostrzeżenie: zawiera śmiałe, momentami perwersyjne sceny seksu.

31.50
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Elektroniczne 0
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 978-83-964834-3-0

Zamówienie telefoniczne: 459 361 752

Zostaw telefon

Czym jest miłość, pożądanie, namiętność? Czym się różnią od siebie w zależności od wieku ulegających im ludzi? Czym jest honor, a czym zdrada? Czym różni się oficer policji od prokuratora i adwokata? Czy każda zbrodnia powinna zostać ukarana? Czy mamy prawo oceniać ludzi po pozorach?

W alpejskim pensjonacie, w zimowej scenerii spotyka się ośmioro obcych sobie osób. Trzy pary małżeńskie z Polski, pewien tajemniczy pisarz i właścicielka pensjonatu.  Lawina odcina ich od świata - sytuacja trochę jak w "Dekameronie" Boccaccia. I podobnie jak w "Dekameronie", sprowokowani przez bohatera powieści, ulegają skłonności do zwierzeń. Bardzo intymnych. Okazuje się, że ich snute przy kominku opowiadania zazębiają się ze sobą... Rozpoczyna się specyficzna gra. Co z niej wyniknie? Jak skończy się romans narratora z gospodynią? Tego dowiecie się z kart książki.

I nie wstydźmy się naszej podświadomości. Nie ma nic gorszego niż hipokryzja, zaś Freud był wielkim człowiekiem.


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci