• Kryptonim Bushido

Kategoria wiekowa 18+. E-book. Gatunek: sensacja, science-fiction, political fiction. Książka w wersji elektronicznej. W cenie trzy pliki do pobrania - w formacie PDF, MOBI i EPUB. Liczba stron w drukowalnym formacie pdf: 559 przy rozmiarze A5.

31.50
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Elektroniczne 0
Dostępność Średnia dostępność
ISBN 978-83-964834-0-9

Zamówienie telefoniczne: 459 361 752

Zostaw telefon

Pojezierze Iławskie. Jezioro Jeziorak. W sierpniu 1981 roku, w upozorowanym wypadku ginie wraz z rodziną genialny polski naukowiec. Za zamachem stoją służby radzieckiego wywiadu wojskowego.

Mijają lata. Federacja Rosyjska pod rządami Putina próbuje odzyskać dawną imperialną świetność. GRU szykuje perfidną akcję przeciwko Polsce i Ukrainie. Czy Polska jest zupełnie bezbronna? Nie. Ale pojawiły się komplikacje...

Jest rok 2015. Wigilia Dnia Zmarłych. W jesienny mglisty wieczór, zmęczony porażkami życiowymi Marek Kisielnicki przemierza samochodem przepastne mazurskie lasy. Nie przypuszcza, że wstąpienie do przydrożnego baru zmieni całe jego życie, wplątując go w wir walki wywiadów. Duchy przeszłości powracają. W dodatku nie tylko w przenośni. Nowy znajomy Marka nie jest bowiem postacią z tego świata.

Książka dla miłośników sensacji przyprawionej humorem, metafizyką, a także jakże dziś lubianą erotyką... Uważny czytelnik odnajdzie jednak znacznie więcej...

W przygotowaniu kontynuacja.


Po opłaceniu zamówienia kupujący dostaje automatycznie wygenerowaną wiadomość z linkami służącymi do pobrania trzech plików. W przypadku płatności "szybkiej", proces trwa kilka minut. Jeżeli mail nie będzie widoczny, prosimy sprawdzić folder "SPAM", ponieważ niektórzy dostawcy usług pocztowych filtrują wiadomości tego typu.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci